{{ message.head }}

{{ message.text }}

O NAS

Firma zajmuje się produkcją zdobień na tekstyliach i gadżetach oraz dystrybucją markowej odzieży sportowej i promocyjnej oraz artykułów reklamowych. Asortyment obejmuje między innymi koszulki, t-shirty, koszulki polo, bluzy, kurtki, polary, odzież sportową, parasole, czapki i torby. Firma jest wiodącym dostawcą produktów promocyjnych w Polsce.

Lokalizacja:

Siedziba główna, magazyny i hala produkcyjna zlokalizowane są w Polsce, w Skawinie koło Krakowa. Regionalne biura sprzedaży znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku. 

Rok założenia: 1992

Zasięg geograficzny:

Firma eksportuje swoje produkty do ponad 22 krajów, w tym w całej Unii Europejskiej, Europie Środkowej i USA.

Członkowie zarządu
John Lynch - Prezes
Małgorzata Migacz - Dyrektor Sprzedaży
Sebastian Calik -Dyrektor Finansowy

Zatrudnienie: +300

Produkty i usługi:

Producent zdobień na odzieży sportowej i promocyjnej. Markowe produkty dla klientów korporacyjnych. Sitodruk, tampondruk i haft. Logistyka, magazynowanie i dystrybucja usług.

Wyposażenie / Sprzęt:

Nowoczesny magazyn i zakład produkcyjny o powierzchni ponad 10 000 m². 16-kolorowych maszyn sitodrukarskich MHM i maszyny haftujące Tajima.

Nagrody:

Od roku 1997, firma zdobyła ponad 40 międzynarodowych nagród za jakość zdobień w konkursach branżowych, to więcej niż jakakolwiek inna firma w Europie. Spośród otrzymanych laurów, 15 to złote medale za Najlepsze Nadruki na Odzieży w takich konkursach jak SGIA, Images, Impressions, FESPA i Promotional Gift Award.

Klienci:

Firma obsługuje zarówno duże, jak i małe agencje reklamowe na terenie Polski i Europy. Poza tym klientami firmy jest kilka międzynarodowych marek sportowych takich jak NIKE, NiTRO i wiele innych.

Zaloguj się