{{ message.head }}

{{ message.text }}

LYNKA CARES

Lynka działa na polskim rynku od nieprzerwanie od prawie 30 lat. W tym czasie, kiedy tylko mogliśmy, wspieraliśmy lokalne inicjatywy pomocowe czy to od strony finansowej, czy to w postaci zaangażowania rzeczowego.

W tych trudnych czasach pandemii koronawirusa, bardziej niż kiedykolwiek, ważna jest solidarność społeczna. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem dobra płynącego z  rożnych części Polski, działań podejmowanych przez osoby indywidualne, fundacje oraz firmy śpieszące na pomoc służbie zdrowia, małym lokalnym firmom, drugiemu człowiekowi. W odruchu serca i solidarności, Lynka zwiększa swoje zaangażowanie w działalność filantropijną, dołączając nowe formy wsparcia – darowizny pochodzące z części dochodu ze sprzedaży maseczek ochronnych.

Nasze działania pomocowe realizowane są pod marką Lynka CARES. Jej symbolem jest serce. Serce, które dla nas oznacza miłość, dobro i człowieczeństwo – wartości cenne i  ponadczasowe.

Działania Lynka obejmują:

  • darowizny rzeczowe np. maseczki, odzież, torby, akcesoria
  • wspieranie pracowników w ich działaniach na rzecz środowisk lokalnych lub akcji pomocowych (np. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Szlachetna Paczka)
  • przekazywanie części dochodu ze sprzedaży maseczek, na konto Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie oraz fundacji „Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie”
  • bezpłatne lub preferencyjne cenowo wykonanie nadruku na odzieży użytej na potrzeby akcji wspierających działalność szpitali dziecięcych
  • włączanie się w działania dobroczynne realizowane przez naszych Klientów w Polsce i w Europie.

Zamawiając maseczkę ochronną w Lynka, masz pewność, że część środków pochodząca z jej sprzedaży, trafi do  małych podopiecznych szpitali dziecięcych.


Crisis Buster

Zaloguj się