{{ message.head }}

{{ message.text }}

OUR TEAM

OUR VISION AND VALUES

Nasza Wizja

Naszym zamiarem jest znaleźć się wśród 5 czołowych dostawców odzieży promocyjnej w Europie. Stawiamy na sprzedaż zdobionej odzieży i akcesoriów agencjom reklamowym i firmom pośredniczącym w procesie sprzedaży w całej Unii Europejskiej. Kluczowym czynnikiem naszej konkurencyjności jest profesjonalizm a przede wszystkim nasza kompleksowa obsługa, wiążąca się z dostarczaniem produktów i zdobień najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach.   

 

W przyszłości postrzegamy się jako najważniejszy dostawca promocyjnych artykułów zdobionych i jako centrum logistyki, obsługujące tysiące klientów w całej Polsce, Unii Europejskiej i w Europie Środkowej. 

Cel

Naszym celem jest osiągnięcie statusu niezastąpionego partnera dla agencji reklamowych i firm pośredniczących w procesie sprzedaży, wspomaganie ich rozwoju i współtworzenie ich sukcesu. Naszym celem jest także wspomaganie promocji firm i ich marek poprzez skuteczność naszych produktów promocyjnych.

Nasze Wartości

JAKOŚĆ. Stawiamy na Jakość. Jakość produktów, jakość obsługi, jakość relacji zamówień, jakość komunikacji, jakość zobowiązań. Jesteśmy zdeterminowani do tego, by dostarczać produkty i usługi spełniające oczekiwania naszych klientów co do równowagi ceny i jakości

NIEZAWODNA OBSŁUGA KLIENTA. Charakteryzujemy się wielką dbałością o klienta. Nasi kontrahenci są obecnie bardziej wymagający niż kiedykolwiek wcześniej. Aby zachować swą konkurencyjność - oczekują lepszej, tańszej, szybszej, dogodniejszej i niezawodnej obsługi. Nasza kompleksowa obsługa to nie tylko pusty slogan – to kwintesencja strategii biznesowej. W związku z tym klienci są dla nas partnerami.

LUDZIE – NASZ NAJWAŻNIEJSZY ZASÓB. By osiągać swe cele, musimy dysponować świetnym zespołem. Musimy przyciągać i zatrzymywać u siebie utalentowanych ludzi, dlatego dbamy o to, by firma była niezmiennie znakomitym miejscem pracy – miejscem, które pomaga pracownikom uczyć się i rozwijać. Poza tym staramy się być pracodawcą, którego system wynagrodzeń promuje sumienną pracę i dobre wyniki. Nieustannie dbamy o to, by nasz zespół był najlepszymi z możliwych.

UCZCIWOŚĆ. Prowadzimy swoje interesy w sposób uczciwy i etyczny. Dotrzymujemy naszych zobowiązań. Traktujemy pracowników sprawiedliwie i darzymy ich szacunkiem. Jak najściślej przestrzegamy przepisów prawa i nie prowadzimy nieuczciwych praktyk biznesowych. Głęboko wierzymy, że doceniają ten fakt zarówno nasi pracownicy, jak i klienci, oraz że taka postawa jest korzystna w długiej perspektywie czasowej.

CIĄGŁE DOSKONALENIE. Jesteśmy zdeterminowani do tego, by nieustannie udoskonalać wszystko, czym się zajmujemy – naszą organizację, nasze procedury i nasze standardy doskonałości.

ZYSK. Firma musi przynosić zysk. Musi być firmą efektywną, skuteczną w działaniu i rentowną. W przeciwnym razie stracimy możliwość zaspokajania potrzeb naszych klientów.

Zaloguj się