{{ message.head }}

{{ message.text }}

Maski Ochronne - Serwis Informacyjny

Informacje o naszych maskach

Należy pamiętać, że maski z nadrukiem Cotton Fare są maskami klasy niemedycznej (nie N95) i nie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Są to maski wielokrotnego użytku, które można nosić kilka razy i należy je prać w temperaturze 60ᴼC (bez nadruku). Maski z nadrukiem należy prać ręcznie w 40ᴼC i prasować tylko na wewnętrznej warstwie.

Maski wyprodukowana z 3 warstwowego materiału:

- Wewnętrzna warstwa to miękka i przyjemna w dotyku 100% bawełna

- Certyfikowany filtr włókninowy w środkowej warstwie (PN-EN689)

- Warstwa zewnętrzna to trwały włókninowy polipropylen dla zwiększenia filtracji i ochrony

Materiały użyte do produkcji masek na twarz Cotton Fare zostały wyprodukowane w Europie i przetestowane w laboratorium EBZBP. Maska może być używana do ochrony układu oddechowego przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami i pomaga chronić przed bakteriami zarówno przed wydostaniem się na zewnątrz, jak i przedostaniem się do organizmu. Nie dają jednak 100% gwarancji ochrony, ponieważ bakterie również mogą się przez nie przedostać i mogą zostać przekazane na rękach użytkowników.

Nasza tkanina spełnia wymagania ekologiczne dla ludzi potwierdzone certyfikatem OEKO-TEX Standard 100. Tkanina z certyfikatem OEKO-TEX oznacza miękki i bezpieczny kontakt materiału ze skórą. Nie powoduje alergii i nie wpływa negatywnie na zdrowie. Jest wolna od pestycydów, formaldehydów i innych szkodliwych substancji.

Dodatkowe informacje

  • Elastyczne paski oraz poliestrowe sznurki dla bezpiecznego i wygodnego użytkowania

  • Rozmiar: dla dorosłych, dziecięcy
  • Maskę bez nadruku można prać w temperaturze 60 ° C, natomiast maskę z nadrukiem można prać ręcznie w 40ᴼ C i prasować tylko od wewnątrz.
  • Kolor: biały, czarny
  • Wyprodukowano w Polsce przez profesjonalną firmę odzieżową z ponad 20-letnim doświadczeniem

Zaloguj się