(0)

 

 

Gwarancja jakości

Nasza gwarancja - Twoja satysfakcja

 

Zapewniamy swoim klientom znakomity poziom obsługi, wiedzy i profesjonalnego wsparcia. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań i zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie odzieży sportowej i promocyjnej oraz artykułów reklamowych ze zdobieniem.

 

Zdobyliśmy najwięcej nagród w Europie za jakość zdobień. W świetle takich dokonań możemy zatem zagwarantować, że nasz znakomity zespół wykwalifikowanych specjalistów, zapewni zawsze najlepsze produkty, jakość i obsługę. A wszystko na czas.

 

Niezwykłe możliwości.

 

Żadna inna firma nie zaoferuje Ci załatwienia w jednym miejscu wszystkiego, co potrzebne do realizacji zdobionych artykułów reklamowych. Począwszy od nagradzanych sitodruków i haftów, aż po specjalne techniki nadruku –posiadamy wszystko, co niezbędne do szybkiego i sprawnego wykonania wszelkich zamówień.

 

 

 

Gwarancja.

 

Gwarantujemy, że nasz produkt spełni Twoje oczekiwania, a nadruk będzie dokładnie taki, jaki został przez Ciebie zaakceptowany. W przeciwnym razie zapewniamy pełną rekompensatę – czy to ponowne wykonanie zlecenia, czy zwrot zapłaty, czy inne wspólnie uzgodnione rozwiązanie.

 

 

 

 

Profesjonalne wsparcie.

 

Czy to poprzez naszą stronę internetową, czy przez telefon, nasi pracownicy zadbają o każdy szczegół Twojego zamówienia. Doświadczeni przedstawiciele handlowi oraz zespół profesjonalnych grafików, posiadający rozległą wiedzę dotyczącą branży promocyjnej, osobiście dopilnują  każdego szczegółu.

 

   

Ekspresowa obsługa.

 

Jeśli masz zlecenie „na wczoraj”, zadzwoń do nas. Od dawna jesteśmy znani z tego, że potrafimy dla naszych klientów zdziałać cuda. Dysponujemy ogromnymi zapasami i wielkimi możliwościami produkcyjnymi – a wszystko to w jednej lokalizacji, dzięki czemu często jesteśmy w stanie wykonać zlecenia, które nie jest w stanie zrealizować nikt inny.

 

   

Dbałość o klienta.

 

Dbałość o klienta to nasz priorytet. Dokładamy starań, by zapewnić naszym klientom świetną obsługę. Wystarczy zadzwonić, by omówić każdy szczegół zamówienia. Na naszej stronie internetowej znajdziesz  wszystkie niezbędne informacje aby skontaktować się z nami

 

 

   

Nie szukaj dłużej - u nas jest odpowiedź.

 

Jeżeli szukasz niezawodnego dostawcy, który oferuje wysoką jakość, szybką obsługę i znakomite ceny, Twoje poszukiwania zakończyły się właśnie sukcesem. Obiecujemy sprawną i szybką realizację zamówień, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze.

 

 

Gwarancja jakości

 

Nasza wizja i wartości

Zasady etyki i biznesu

 

Kodeks postępowania

Prawa autorskie

 

Nota prawna

Referencje

 

Warunki współpracy


Porównywarka