(0)

 

 

Blog

Obuwie robocze, podobnie jak roboczą odzież, ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom każdy pracodawca, jeśli warunki pracy niosą ze sobą ryzyko zniszczenia czy zabrudzenia prywatnej odzieży.
Z przyjemnością informujemy, że do naszej oferty dołączyła nowa marka wysokiej jakości odzieży reklamowej – Matterhorn. Jesteśmy jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce, dlatego dobrze rozumiemy, czemu ta właśnie odzież będzie odpowiednim wyborem wspierającym reklamę i promocję firm.
Koszulki reklamowe to jedne z najpopularniejszych gadżetów, którymi wiele firm promuje swoją działalność. Wybór na rynku jest olbrzymi, więc jeśli zastanawiasz się, które z nich kupić, skorzystaj z naszego krótkiego poradnika.
2017-10-09

Haft reklamowy

Odzież reklamowa może być zdobiona na wiele sposobów: nadrukami, za pomocą transferu czy sublimacji. Wyjątkowym sposobem na naniesienie firmowego logo na dowolny materiał jest haft reklamowy.
Na rynku dostępnych jest mnóstwo gadżetów reklamowych. Czasem ciężko więc wybrać odpowiednie. Czy stawiać na klasykę, czy jednak lepiej się czymś wyróżnić? Ekologiczne gadżety reklamowe sprawdzą się w każdej sytuacji i będą pasować do stylistyki każdej firmy
Rynek odzieży reklamowej rządzi się własnymi prawami, innymi niż te, które panują w świecie wielkich kreatorów mody i mediolańskich wybiegów. Jednak wybierając koszulki czy czapki z logo firmy, chcesz by były one chętnie noszone. Co więc zrobić, by odzież reklamowa była modna i skutecznie promowała Twoją markę?
Odzież promocyjna to świetny sposób na reklamę firmy. Dobrze dobrana jest chętnie noszona przez klientów i kontrahentów, a odpowiednio wyeksponowane logo, np. na koszulkach, sprawia, że staje się ono rozpoznawalne. Pozostaje tylko pytanie: jakie elementy i styl garderoby wybrać?
Ponad 70% klientów z różnych miejsc na świecie wskazuje wspólną cechę najbardziej pożądanych gadżetów reklamowych – użyteczność. Nieco mniej stawia na estetykę, a na trzecim miejscu plasuje się po prostu radość z ich posiadania. A co najbardziej cieszy konsumentów?
Torby bawełniane z nadrukiem w dowolne wzory, kolorowe albo naturalne, od lat królują na ulicach i nic nie wskazuje na to, by miało się coś zmienić. Są praktyczne i wygodne, a ponadto bardzo łatwo da się je spersonalizować.
Sitodruk to jedna z najpopularniejszych technik nanoszenia zdobień i nadruków z logo na odzież oraz gadżety reklamowe. Dowiedz się, na czym polega i kiedy najbardziej opłaca się wybrać właśnie tę metodę!
1 2 3  ...  3
>

Porównywarka