(0)

 

 

Nagrody

Zdobyliśmy najwięcej nagród w Europie za jakość zdobień.

 

W 1997 r. zostaliśmy pierwszą europejską firmą w historii, która wygrała amerykański konkurs sitodrukowy, tzw. Golden Image Award. Od tego czasu nasze nadruki i hafty zdobyły ponad 40 nagród na całym świecie, w tym m.in. w USA, Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Takimi osiągnięciami nie może poszczycić się żadna inna firma w Europie.

 


 

Opis konkursów

 

Impressions - The Magazine For Imprinted Sportswear and Textile Screen Printing. Impressions Awards – najważniejszy i najbardziej uznany magazyn branżowy w USA.

 


SGIA – Screen Graphic Imaging Association. The Golden Image Competition – Sitodruk i grafika – organizowany corocznie w USA branżowy pokaz najwyższej jakości druku.

 


Images – The Journal for Textile Screen Printing, Embroidery & Garment Decoration. Coroczny konkurs Images T-shirt Competition (Wielka Brytania), który wyznacza standardy europejskich drukarni.

 

 

 

 
FESPA - reprezentuje branżę sitodruku w Europie za pośrednictwem 26 odrębnych krajowych Stowarzyszeń  Sitodrukarzy. FESPA to organizacja, która swą nazwą firmuje także Wystawę FESPA. Skrót FESPA oznacza Federation of European Screen Printers Associations – Federacja Europejskich Związków Sitodrukarzy. Nazwa ta odzwierciedla w pełni rolę tej organizacji w szeroko pojętej branży sitodruku i druku cyfrowego w Europie.

Promotional Gift Award - międzynarodowy konkurs promujący innowacyjne i/lub wdrażane w sposób innowacyjny artykuły promocyjne lub koncepcje asortymentowe. Konkurs organizowany jest w Niemczech i adresowany do producentów, importerów, dystrybutorów i projektantów na całym świecie.

 

Inne nagrody i wyróżnienia

 

Oprócz licznych nagród zdobytych w ww. konkursach firma Lynka jest także laureatką nagród  SGIA Business Marketing Awards 2001 w następujących kategoriach:

 

  • Znakomitość roku – Niesitodrukowe materiały w marketingu bezpośrednim
  • Wyróżnienie – Telemarketing i Yellow Pages
  • Znakomitość roku – Najlepsza wystawa branżowa
  •  

LYNKA została także okrzyknięta modelową drukarnią przez Printwear Magazine, miesięcznik prezentujący profesjonalnych producentów zdobionej odzieży promocyjnej na świecie. W roku 2004 Lynka zdobyła tytuł Przedsiębiorcy Roku nadawany przez Amerykańską Izbę Handlową w Polsce.

 

Poniżej prezentujemy nasze nagrodzone nadruki i hafty:

 

O nas

Współpraca z nami

Historia


Dane firmowe

Kamienie milowe

Nasz wizja i wartości


Nagrody

Filmografia

Organizacje i stowarzyszenia

 

Porównywarka