(0)

 

 

Specjalne Techniki Zdobienia

Po nadrukowaniu logo firmy lub wzoru, zwykła sztuka odzieży staje się uniformem, reklamą, lub nawet chodzącym billboardem. Dzięki najnowszym technologiom w dziedzinie zdobienia tekstyliów, twoje marki i logo będą się wyróżniać jeszcze bardziej. Poniżej prezentujemy najnowsze i najbardziej atrakcyjne techniki, które sprawią, że Twoje logo będzie chciało "wyskoczyć z koszulki". Wszystkie farby, z których korzystamy, są przyjazne środowisku naturalnemu, wolne od AZO oraz odpowiednio przebadane, aby zapewnić zgodność z wymogami, przepisami i dyrektywami Unii Europejskiej.

❱❱ Sprawdź również nasze Specjalne Techniki Haftu ❰❰

 

High Density Flock

High Density Screen Printing

Flock screen printing

Farby o wysokiej gęstości umożliwiają osiągnięcie trójwymiarowego efektu, zachowując jednocześnie ostre i mocno zarysowane krawędzie wzoru. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy uwypuklić element wzoru lub zrobić nadruk imitujący fakturę.

 

Trójwymiarowy efekt zdobienia o strukturze weluru pozwoli osiągnąć ciekawy i unikalny rezultat. Możliwy do naniesienia zarówno na bawełnę, poliester, jak i na czapki baseballowe.
Gel Jets

Gel screen printing special technique

Jets special screen printing technique

Przezroczysta, trójwymiarowa warstwa farby, dająca efekt „połysku” na wzorze. Żel jest doskonały do odtwarzania np. kropelek wody.

Szklane lub metalowe dżety naniesione na wybrane elementy wzoru lub całe logo nadają koszulce modny i efektowny wygląd.

 

 Liquid Silver  Foil

Liquid Silver special screen printing technique

Foil special screen printing techique

Nadaje srebrny metaliczny wygląd wzoru. Nie jest to wykończenie o połysku lustrzanym, lecz podobne do monety lub klucza. Wygląda szczególnie atrakcyjnie z białym tłem na ciemnej odzieży.

Najbardziej błyszczący efekt metalicznego połysku. Folie dostępne są w różnych kolorach. Folia użyta we wzorze tworzy ciekawy efekt.

 

Glitter Gold Shimmer

Glitter special screen printing technique

Gold Shimmer special screen printing technique

Strona A nadrukowana została na białym podkładzie, strona B mieni się bezpośrednio na odzieży. Farby połyskujące zapewniają przykuwający wzrok efekt blasku. Idealne rozwiązanie do zaakcentowania wzoru i nadające elegancki wygląd.

Strona A nadrukowana została na białym podkładzie, strona B mieni się bezpośrednio na odzieży. Migotanie to kolejny sposób na nadanie efektu połysku nadruku. Nieco mniej błyszczące niż efekt Glitter, farby z efektem mienienia się zachowują trwałość po wielu praniach.

 

Silver Shimmer Crystalina

Silver Shimmer special screen printing technique

Strona A nadrukowana została na białym podkładzie, strona B mieni się bezpośrednio na odzieży. Migotanie to kolejny sposób na nadanie efektu połysku nadruku. Nieco mniej błyszczące niż efekt Glitter, farby z efektem mienienia się zachowują trwałość po wielu praniach.

 

Cząsteczki w farbie różnią się średnicą i dają efekt mienienia się na przezroczystym podłożu. Możliwość nakładania na inne kolory, aby uzyskać efekt iskrzenia.
Sugar Pearl

Sugar special screen printing technique

Pearl special screen printing technique

Małe iskrzące się cząsteczki zawarte w składzie farby, w magiczny sposób rozświetlają wybrane fragmenty nadruku.

Małe mieniące się cząsteczki zawarte w składzie farby, nadają delikatności i elegancji wybranego fragmentu nadruku.

 

Puff Plush Effect

Puff special screen printing technique

Plush special screen printing technique

Farby rozszerzalne. Ten rodzaj farby powiększa znacząco swoją objętość podczas wysychania, dając miękko zaokrąglony, trójwymiarowy efekt.

 

Zupełnie jak Twój pluszowy miś, efekt ten sprawia wrażenie "futrzanej" powierzchni. Możliwość łączenia z dowolnymi kolorami dla podkreślenia każdego wzoru.
Sponge Effect Cork Effect

Sponge special screen printing technique

Cork Effect special screen printing technique

Popularny w latach 80, ponownie wraca do łask. Miękkość gąbki nadaje trójwymiarowy wygląd gąbczastej faktury. Użyty w odpowiednim miejscu sprawi, że wzór naprawdę będzie się wyróżniał!

 

Nadaj swoim wzorom namacalną fakturę. Faktura korka doskonale zwiększa głębię i oryginalność wzoru. Nadaje się również doskonale do tworzenia efektów antycznych.

Leather Effect Caviar Beads

Leather Effect special screen printing technique

Caviar Effect special screen printing technique

Jak etykieta na Twoich ulubionych dżinsach. Efekt skóry do świetny sposób na uatrakcyjnienie wzoru bez kosztów i pracy potrzebnej na naszycie prawdziwej skórzanej naszywki.

Te malutkie przezroczyste kuleczki różnych rozmiarów i kolorów dają intrygujący efekt na wybranych elementach wzoru. Doskonały do tworzenia wrażenia mozaiki.

 

Glow in the Dark Reflective

Glow in the dark special screen printing technique

 Reflective special screen printing technique

Niezwykła, błyszcząca w ciemności farba do specjalnych efektów, idealna na imprezy lub wyjątkowe promocje, na przykład w barach lub dyskotekach.

Ta farba ma takie same właściwości jak taśma odblaskowa i jest często wykorzystywana jako element ochronny w rozwiązaniach bezpieczeństwa, w odzieży szkolnej i roboczej.

 

Thermal Ink Crackle Ink

Thermal special screen printing technique

Crackle ink special screen printing technique

Przezroczysta farba termiczna zmienia kolor pod wpływem ciepła ciała.

Ten efekt spękania jest jak Twoja ulubiona koszulka, którą ubierasz zaraz po każdym praniu - nadaje jej wygląd ulubionego, ale spranego t-shirtu. Po wielokrotnym praniu farba pęka, ale pozostaje na koszulce.

 

UV Glow Ink  Brocade

 

Świeci jasno w promieniach UV. Powrót do psychodelicznej ery lat 60. Świetny efekt do dyskotek i klubów. Podobny do połysku - to najbardziej wyrazisty ze wszystkich mieniących się efektów. Nadaj swojemu wzorowi blask niczym z Hollywood.

 

❱❱ Sprawdź również nasze Specjalne Techniki Haftu ❰❰

 

Dowiedz się więcej o naszych Światowej Klasy Zdobieniach

Poznaj Naszą Jakość

Druk Ekologiczny

Możliwości Zdobień

Specjalne Techniki Zdobienia
Specjalne Techniki Haftu
Zdobienia na Czapkach
Dodatkowe Możliwości Zdobienia
Usługi Dodatkowe
Nasze Bestprinty

 

❰❰ Powrót do Światowej Klasy Zdobień Sprawdź nasze Projekty Graficzne ❱❱

 

Porównywarka