(0)

 

 

Specjalne Techniki Haftu

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów i podążając za nowymi trendami rynku zdobień na tekstyliach, poszerzamy naszą ofertę o kilkanaście innowacyjnych technik haftu z użyciem różnorodnych rodzajów nici. Proponujemy wysoką jakość haftu, będącego zasługą japońskich maszyn Tajima, specjalistycznych nici hafciarskich oraz naszego, ponad 20-letniego doświadczenia.


Pomyśl o zdobieniu koszulek polo, kurtek, toreb czy czapek w inny sposób. Spójrz na swoje logo i zastanów się, która z poniższych technik haftu będzie dla Ciebie najlepsza. Nasze propozycje na pewno zainspirują Cię, pozwalając bardziej kreatywnie podejść do tematu.

❱❱ Sprawdź również nasze Specjalne Techniki Druku ❰❰

 

Haft Ażurowy

Haft z Wypełnieniem Folią Ozdobną

Lekkie i przejrzyste wypełnienie większych elementów, dające ciekawy efekt graficzny. Zalecane zastosowanie kontrastowego koloru nici w stosunku do koloru produktu.

 

Specjalna folia ozdobna oferowana w kilkunastu kolorach i deseniach. Nowoczesny i elegancki sposób na wypełnienie większych elementów wzoru. Zalecane dobranie koloru obrysu do tła folii.

 

Nici Metaliczne

Nici Neonowe

Świetliste nici w odcieniach metalicznych, wzbogacające każdy wzór.

 

Jaskrawe nici dostępne w szerokiej palecie kolorów. Doskonały sposób na wyróżnienie części lub całego wzoru. Szczególnie zalecane w sytuacjach, w których wymagana jest dobra widoczność.

 

Nici Świecące w Ciemności

Nici Cieniowane

Specjalnie impregnowane nici z efektem świecenia w ciemności. Polecane na imprezy w dyskotekach lub klubach.

 

Nici zawierające w szpulce kolor z tej samej palety barw (jasnych i ciemnych) o różnej tonacji. Stwarza to efekt ciekawych przejść tonalnych we wzorze.

 

Haft z Wypełnieniem Deseniowym

Haft 3D

Poprzez całkowite wypełnienie oferowane w kilkunastu rodzajach ściegów, uzyskujemy wyjątkową fakturę wyhaftowanych wzorów.

 

Znany również jako haft wypukły - dodaje ciekawy efekt i nadaje modny wygląd wzoru. Ściegi na różnych płaszczyznach tworzą bogaty efekt trójwymiarowy.

 

Stebnówka

Nici Wielobarwne

Ciekawy i innowacyjny rodzaj haftu wykonany przy użyciu niewielkiej ilości ściegów. Doskonały do haftowania "jasnych" liter na tekstyliach. Dobra alternatywa dla dużych powierzchni haftu.

 

Kolorowe nici pozwalają uzyskać wielobarwne wypełnienie haftowanych elementów, dając unikalny efekt wizualny.

 

Haft Łączony z Aplikacją

Nici Mieszane

Łączenie kilku różnych metod zdobienia daje bardzo ciekawe i niepowtarzalne efekty.

 

Technika ta stwarza wyjątkowy efekt poprzez zmieszanie różnokolorowych pojedynczych nici w jednej partii. Mieszanie różnych kolorów i odcieni - niezliczone możliwości.

 

 

❱❱ Sprawdź również nasze Specjalne Techniki Druku ❰❰

 

Dowiedz się więcej o naszych Światowej Klasy Zdobieniach

Poznaj Naszą Jakość

Druk Ekologiczny

Możliwości Zdobień

Specjalne Techniki Zdobienia
Specjalne Techniki Haftu
Zdobienia na Czapkach
Dodatkowe Możliwości Zdobienia
Usługi Dodatkowe
Nasze Bestprinty

 

❰❰ Powrót do Światowej Klasy Zdobień Sprawdź nasze Projekty Graficzne ❱❱

 

Porównywarka