(0)

 

 

Światowej klasy zdobienia

Wszystko o zdobieniach

 

Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, przyjrzyj się nadrukom i haftom, jakie oferujemy. Niewiele firm na świecie potrafi tak dobrze jak my oddać na tekstyliach dowolny wzór w pełnej gamie kolorystycznej.

 

Dzięki takiej jakości zdobędziesz nowych klientów. Jeśli chcesz zachwycić potencjalnego klienta, zaprezentuj mu jeden z naszych nadruków nagrodzonych w najbardziej prestiżowych konkursach branżowych na świecie. Zamówienie masz gwarantowane! Zdobienia wykonane w naszej fabryce, zamieniają zwykłą odzież promocyjną w dzieło sztuki.

 

W czym tkwi tajemnica naszej jakości? Nie jest to bynajmniej jeden czynnik. Na wysoką jakość składa się bowiem szereg składników – maszyny, farby, separacja kolorów, matryce oraz oczywiście doświadczony zespół naszych specjalistów.

 

W wielu publikacjach branżowych jesteśmy prezentowani jako jedna z wiodących firm oferujących nowoczesne techniki zdobień w Europie.

 


 

 

"LYNKA jest jedną z wiodących firm w Europie,

a w zasadzie na całym świecie, specjalizującą się w zdobieniach na tekstyliach i artykułach promocyjnych."

            

                                     Printwear Magazine, USA

 

 

Lynka i Nike - Polski Orzełek motorem rozwoju współpracy

 

Z dumą informujemy, że LYNKA została wybrana przez NIKE jako oficjalny dostawca odzieży na rok 2012, jak również autoryzowany dystrybutor produktów NIKE w sektorze korporacyjnym. LYNKA  jako jedyna polska firma tekstylna, spełniła restrykcyjne wymogi dotyczące jakości oraz bezpieczeństwa pracowników i ochrony środowiska, przestrzegane przez firmę Nike, stając się jednocześnie oficjalnym dostawcą odzieży.  Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

 

 


 


 


 

 

Dowiedz się więcej o naszych Światowej Klasy Zdobieniach

Poznaj Naszą Jakość

Druk Ekologiczny

Możliwości Zdobień

Specjalne Techniki Zdobienia
Specjalne Techniki Haftu
Zdobienia na Czapkach
Dodatkowe Możliwości Zdobienia
Usługi Dodatkowe
Nasze Bestprinty

 

❰❰ Powrót do góry Sprawdź nasze Projekty Graficzne ❱❱

 

Porównywarka