(0)

 

 

Projekty graficzne

Oferujemy usługę projektowania wzorów według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasi graficy służą pomocą w tej trudnej sztuce. Jeżeli są Państwo zainteresowani zaprojektowaniem wzoru prosimy o kontakt z naszym zespołem w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Aby zaprojektowanie wzoru było możliwe prosimy o przekazanie jak najbardziej szczegółowych i dokładnych instrukcji co do projektu.

Ważne są takie informacje jak:

 

• Przeznaczenie wzoru - w jakim celu będzie on wykorzystywany?
• Jakie informacje/przesłanie ma przekazywać?
Czy mają się tam znaleźć jakieś konkretne elementy grafiki (np. logo firmy lub marki) oraz teksty?    
Na jakich tekstyliach ten wzór będzie drukowany?
Jaki będzie kolor tekstyliów?

 

Im więcej informacji otrzymamy i im bardziej będą one dokładne tym bardziej projekt będzie zbliżony do Państwa oczekiwań. Wszystkie informacje odnośnie czasu przygotowania projektu oraz wysokości opłaty uzyskają Państwo u naszego przedstawiciela handlowego.

 

Poniżej przedstawiamy szereg wzorów zaprojektowanych przez naszych grafików. Większość z nich została przygotowana z myślą o przedstawieniu naszych możliwości technologicznych w wielokolorowym sitodruku na tekstyliach promocyjnych. Część z nich, jak na przykład wzory footballowe, zostały przygotowane jako nasze propozycje dla Państwa. Wystarczy umieścić logo firmy lub hasło reklamowe na rękawku lub z tyłu koszulki a na przód wybrać jeden z proponowanych projektów aby otrzymać świetną koszulkę, którą zarówno Państwa pracownicy jak i klienci będą nosić z dużą przyjemnością.

 

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z jednego z zaprojektowanych przez nas wzorów prosimy o kontakt.

 

 

 

Wybierz kategorię, która Cię interesuje:
❰❰ Dowiedz się więcej o Światowej Klasy Zdobieniach Sprawdź nasze Bestprinty ❱❱

 

Porównywarka