(0)

 

 

Dane firmowe

Firma zajmuje się produkcją zdobień na tekstyliach i gadżetach oraz dystrybucją markowej odzieży sportowej i promocyjnej oraz artykułów reklamowych. Asortyment obejmuje między innymi koszulki, t-shirty, koszulki polo, bluzy, kurtki, polary, odzież sportową, parasole, czapki i torby. Firma jest wiodącym dostawcą produktów promocyjnych w Polsce.

 

Lokalizacja:

Siedziba główna, magazyny i hala produkcyjna zlokalizowane są w Polsce, w Krakowie. Regionalne biura sprzedaży znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku.

 

Rok założenia: 1992


 

Zasięg geograficzny:

Firma eksportuje swoje produkty do ponad 22 krajów, w tym w całej Unii Europejskiej, Europy Środkowej i USA.

 

Zatrudnienie: +120

 

Produkty i usługi:

Producent zdobień na odzieży sportowej i promocyjnej. Markowe produkty dla klientów korporacyjnych. Sitodruk, tampondruk i haft. Logistyka, magazynowanie i dystrybucja usług.

 

Wyposażenie / Sprzęt:

Nowoczesny magazyn i zakład produkcyjny o powierzchni 3200 m.kw. (30.000 ). 16-kolorowe maszyny sitodrukarskie MHM i maszyny haftujące Tajima.

 

Nagrody:

Od roku 1997, firma zdobyła ponad 40 międzynarodowych nagród za jakość zdobień w konkursach branżowych, to więcej niż jakakolwiek inna firma w Europie. Spośród otrzymanych laurów, 15 to złote medale za Najlepsze Nadruki na Odzieży w takich konkursach jak SGIA, Images, Impressions, FESPA i Promotional Gift Award.

 

Klienci:

Firma obsługuje zarówno duże jak i małe agencje reklamowe na terenie Polski i Europy. Poza tym klientami firmy jest kilka międzynarodowych marek sportowych takich jak NIKE, NiTRO i wiele innych.

 

Dane adresowe:

LYNKA Tel: +48 (12) 293-80-00

Fax: +48 (12) 293-80-01

ul. J. Marcika 4 Email: europe@lynka.eu

30-443 Kraków Web: www.lynka.eu

POLSKA


 

O nas

Współpraca z nami

Historia


Dane firmowe

Kamienie milowe

Nasz wizja i wartości


Nagrody

Filmografia

Organizacje i stowarzyszenia

 

Porównywarka