(0)

 

 

O nas

Szukasz wyjątkowego dostawcy, oferującego najwyższą jakość, szybką obsługę oraz świetne ceny? Twoje poszukiwania dobiegły końca.

 

W dzisiejszych realiach ekonomicznych potrzebujesz takiego dostawcy produktów promocyjnych, który zapewni Ci prawdziwą przewagę.

 

Dostawcy, który:

 

- zaoferuje produkty i usługi najwyższej jakości,

- pomoże zdobyć nowych klientów,

- ułatwi Ci życie,

- pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

Avalon Sportswear to właśnie ten dostawca.

 

Avalon Sportswear założony w 1999 roku, zaopatruje agencje reklamowe w markową odzież sportową i promocyjną oraz artykuły reklamowe ze zdobieniem. Dzisiaj, rozpoznawany jest jako jeden z wiodących dystrybutorów tekstyliów w Polsce i jednocześnie, jako czołowy producent sitodruku i haftu na świecie. Każdego dnia, z supernowoczesnej hali produkcyjnej zajmującej 3200m2, strategicznie umiejscowionej w Krakowie, Avalon Sportswear rozsyła zdobioną odzież do klientów w całej Polsce.

 

Nasza doświadczona kadra: gotowa do pomocy

 

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, starając się zrozumieć zamysł klienta i jego potrzeby odnośnie produktu, zdobienia oraz dystrybucji. Nasz dział obsługi klienta oraz przedstawiciele handlowi, oferują całe swoje doświadczenie i profesjonalizm w konsultacjach dotyczących wszystkich Twoich potrzeb związanych z rynkiem produktów reklamowych.

 

Słynna jakość usług

 

Avalon Sportswear jest znany ze swojej wyjątkowo wysokiej jakości usług. Słynna amerykańska marka odzieży sportowej korzysta z naszych usług, jako swojego głównego producenta zdobionych tekstyliów. W 2008 roku, spośród grupy ponad 55 międzynarodowych dostawców, zajęliśmy 1 miejsce w rankingu pod względem jakości obsługi oraz terminowej realizacji zleceń.

 

Kluczem do tak wysokiego poziomu usług jest nasz nowoczesny zakład produkcyjny i odpowiednio przeszkolony dział kontroli jakości. Oprócz tego, zawsze korzystamy z najnowocześniejszych dostępnych technik drukarskich oraz najwyższej jakości sprzętu i materiałów.

 

Jesteśmy liderem w tworzeniu zdobień przy użyciu specjalnych technik drukarskich: farby o wysokiej gęstości, trójwymiarowy żel z efektem połysku, czy fosforyzujące nadruki - Avalon Sportswear wyznacza nowe trendy w branży odzieżowej. Wypróbuj nas i spraw by Twoi klienci wyróżniali się z tłumu dzięki specjalnym nadrukom i technikom zdobienia!


Jakość usług oznacza posiadanie stanów magazynowych produktów oraz realizowanie zamówień prawidłowo i na czas!

 

"LYNKA jest jedną z wiodących firm w Europie,

a w zasadzie na całym świecie, specjalizującą

się w zdobieniach na tekstyliach i artykułach promocyjnych."

            

                                     Printwear Magazine, USA

 

 

O nas

Współpraca z nami

Historia


 

 

Dane firmowe

Kamienie milowe

Nasz wizja i wartości

 

 

Nagrody

Filmografia

Organizacje i stowarzyszenia

 

Porównywarka